© kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody właściciela zabronione WMTtechnik  t: 501778538 e: info@cnc.lublin.pl

Szkolenie operator CNC

+ staż przemysłowy

Indywidualne szkolenie operator

obrabiarek sterowanych numerycznie CNC

wraz ze stażem przemysłowym

Kurs przeznaczony jest dla osób które chcą przekwalifikować się do zawodu operator maszyn sterowanych numerycznie CNC. Szkolenie odbywa się w realnych warunkach przemysłowych. Część praktyczna realizowana jest na stanowisku pracy operator CNC w zakładzie pracy. Przyuczenie do zawodu prowadzi operator- trener indywidualnie z osobą szkoloną. Kursant pracuje jako operator CNC prowadząc obróbkę pod okiem trenera w warunkach produkcyjnych na realnym stanowisku pracy. Zakres programu szkolenia obejmuje czynności obsługowe, ustawcze, pomiarowe jak i programowanie łącznie z czytaniem rysunku. Szkolenie z programowania prowadzimy w języku podstawowym G-code następnie informacje rozszerzamy o najnowsze sterowniki przemysłowe Sinutrain, Heidenhain, Fanuc, HAAS. Po zakończeniu uczestnicy szkolenia potrafią samodzielnie obsługiwać maszynę sterowaną numerycznie w zakresie obowiązków operatora CNC przygotowani teoretycznie i praktycznie do podjęcia pracy na takim stanowisku. Uczestnicy otrzymują certyfikat w zakresie obsługi maszyn skrawających CNC w języku polskim i angielskim. Po uzgodnieniu również certyfikat firmy akredytującej program szkoleń TUV Rheinland. Możliwe jest również zakończenie szkolenia państwowym egzaminem czeladniczym. Szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów z wieloletnim doświadczeniem przemysłowym, pracujących w przemyśle oraz w szkolnictwie i przygotowaniem pedagogicznym. W trakcie kursu zapewniamy niezbędne materiały, literaturę, rysunki, notatnik, długopisy, gadżety a także cattering.
Uwaga : Rezerwacja wiąże się z wpłaceniem zaliczki wysokości 200zł, wysłaniem e- maila kontaktowego z informacją jakiego szkolenia dotyczy rezerwacja, oraz w jakim terminie.
Operator CNC + staż przemysłowy cena 2550zł/os aktualna cena: promocja 2350zł/os zadzwoń i ustal szczegóły t1: 501778538
Termin szkolenia
Wolne miejsca

Terminy szkoleń operator CNC

+ staż przemysłowy na rok 2020

10-15 styczeń
1
17-22 styczeń
1
7-12 luty
1
Informacje dodatkowe : - kursy odbywają się w wyznaczonych terminach bez wzglądu na liczebności grupy. - godziny odbywania zajęć : piątki 15.30-20.00 soboty 8.00-16.00, niedziela 8.00-14.00 pn-czw 8.00-15.30 - w dyspozycji posiadamy bar z pełnym wyżywieniem. W pobliżu bogatą bazę noclegową.